Що перше спадає на думку коли ти чуєш слово "BANDIT" ??
Напевно зброя, беззаконня і все таке? Так ось друг - це не правільна відповідь.
Ти запитаєш чому? Тому що кожен знає, що BANDIT - це один з кращих брендів одягу покликаний підкреслити твій стиль, характер і позицію. Саме з цими цілями, думками та ідеями, ми працюючи з 2012 року вирішили створити те, що буде в тренді не один десяток років, то що буде відповідати позиції "ціна-якість" і те, що фундаментально змінить чіткість стилю наших клієнтів. Ми безумовно знаємо, що ти будеш у захваті, ставши частиною нашої сім'ї.
 
Bandit Brand - був заснований в 2012 році. Наша основна ідея - одягати вулиці, створювати грамотні і потужні релізи. Не важливо ти фанат на матчі або малюєш графіті, катаєшся на роликах або БМХ, танцюєш крамп або займаєшся паркуром - наш бренд об'єднує всіх в потужну сім'ю з ім'ям Bandit.
 
Весь процес виробництва нашої продукції, починаючи від створення макета і закінчуючи розміщенням елементів на одязі робиться вручну, самостійно, що дозволяє нам встановлювати ціни на рівень нижче західних аналогів. Успіх будується з дрібниць, і одяг Bandit готов стати твоїм надійним попутником, володіючи запасом якості, на який завжди можна покластися.
 
Bandit розвивається швидкими темпами доказом чому служить все більше збільшення популярності серед молоді. Bandit брав участь на наступних виставках і заходах: Движ (Київ), Yalta Summer Jam, SDK RUSSIA +2015 (Москва), MOVE FORWARD CONTEST (Москва), FILL U BATTLE (Москва), FUNKY STYLE STARS (Ялта), SDK UKRAINE 2013 ( Ялта), SEVASTOPOL CITY VIBES, Welcome To Crimea, EXTREME КРИМ, DEEP 82, PBTND, Тілогрійка, Гешефт (Одеса)
 
Bandit- вуличний одяг на світовому рівні. Time2Crime

VER_VK

BANDIT
Сайт створенно: Catamba
Оформлененя дизайну: Idolov